TRU COMPONENTS RD8025B12L Axiális ventilátor 12 V/DC 42 m? /óra (H x Sz x Ma) 80 x 80 x 25 mm
Termék azonosító: 405573
Vízálló axiális ventilátor
Védelem: IP58
Duplán golyóscsapágyazott
Forgásirány: bal.
Műszaki adatok:
Anyag: Műanyag ? Csapágytípus: Kettős golyóscsapágyazás ? Fordulatszám: 2400 fordulat/perc ? Gyártói szám: RD8025B12L ? Hőmérséklet (max. ): 70 °C ? Hőmérséklet (min. ): -10 °C ? Légáramoltatás: 42 m? /óra ? Méret, hossz: 80 mm ? Méret, magasság: 25 mm ? Méret, szélesség: 80 mm ? Névleges feszültség: 12 V/DC ? Szellőztető technika típus: Axiális ventilátor ? Szín: Fekete ? Teljesítmény: 1. 08 W ? Védelmi típus: IP58 ? Zajkibocsátás (max. ): 26 dB ? Áramfelvét (max. ): 90 mA ? Élettartam: 50000 óra